lehrergesamtfoto 2019 neu

Ravnateljstvo

Maja Oelschlägel
Ravnateljica

Kathrin Blumenstein 
Zamjenica ravnateljice

Osnovna škola

Alexandra Bullert (matematika, njemački, priroda i društvo, informatika, umjetnost, glazbeni)
Voditeljica osnovne škole, razrednica 1. razreda

Dora Kurbaša (matematika, njemački, priroda i društvo, informatika, umjetnost, glazbeni, tjelesni odgoj, vjeronauk)
Razrednica 2. razreda

Tea Dankić (matematika, njemački, priroda i društvo, tjelesni odgoj, umjetnost, glazbeni)
Razrednica 3. razreda

Christine Žižović (matematika, njemački, priroda i društvo, umjetnost, etika)
Razrednica 4. razreda, koordinatorica inkluzije, projekt školski pas, članica vijeća učitelja

Vedrana Brdarić (Učiteljica razredne nastave)
Co-Teacher u prvom razredu, Team Teaching u drugom razredu 

Ivana Čobanković (engleski)

Zora Kraljević (hrvatski kao materinji jezik (KaM), priroda i društvo (hrvatski))

Ines Popović (hrvatski kao strani jezik (KaF))

Sara Marija Radovančević (engleski)

Ana Šimić (teamteaching i poslijepodnevni program)

Dr. Marija Sruk (poslijepodnevni program)

Gimnazija

Karen Eckert (francuski, engleski)
Razrednica 7. razreda

Kai Dallmann (povijest, etika/filozofija, geografija, politika i gospodarstvo)
Razrednik 10. razreda, voditelj za povijest i politiku i gospodarstvo, DFU-koordinator, povjerenik zaštite na radu

Karol Jurczyk (matematika, fizika)
Razrednik 5. razreda, voditelj za fiziku

Lada Klaić (hrvatski kao materinji jezik)
Voditeljica za hrvatski

Elke Liebig (biologija, umjetnost)
Razrednica 8. razreda, voditeljica za biologiju i umjetnost, profesionalno savjetovanje

Anja Neumann (njemački, povijest, politika i gospodarstvo)
Razrednica 12. razreda, koordinatorica za gimnaziju, voditeljica za njemački i politiku i gospodarstvo, članica vijeća učitelja

Simone Oblinger (engleski)

Kathrin Blumenstein (matematika i fizika)
Zamjenica ravnateljice, voditeljica za matematiku

Maja Oelschlägel (njemački, engleski)
Ravnateljica

Dr. Dina Pavlović-Rosman (kemija, glazbeni)
Razrednica 11. razreda, voditeljica kemije i glazbenog

Thorsten Reiter (njemački, francuski)
Voditelj upravljačke skupine i DaF-koordinacija

Vjekoslav Sušić (matematika, informatika)
Razrednik 6. razreda, SEK-I-Koordinacija, član vijeća učitelja

Pavle Tamburić (povijest, hrvatska povijest, geografija)
Razrednik 9. razreda, voditelj hrvatske povijesti, savjetnik za učenike, član vijeća učitelja

Sanja Jurić (njemački kao strani jezik (DaF))

Dr. Marija Sruk (njemački)

Julien White (tjelesni odgoj)
Voditelj tjelesnog odgoja

Kollegium des Eurocampus 2017/18

Ove stranice koriste kolačiće (cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.
Više informacija Prihvaćam kolačiće Ne želim kolačiće