Nositelj je škole Udruga za osnivanje i poticanje Njemačke međunarodne škole u Zagrebu. Cilj je udruge između ostaloga omogućiti učenicama i učenicima školsku izobrazbu koja se orijentira prema njemačkim obrazovnim ciljevima.

Djelatnosti udruge su:

• priprema osnivanja Njemačke međunarodne škole u Zagrebu,
  • poduzimanje svih mjera koje su potrebne za osnivanje Njemačke međunarodne škole u Zagrebu, posebice pribavljanje svih za to potrebnih dozvola,
  • ispunjavanje preduvjeta za dobivanje službenih poticaja od strane Savezne Republike Njemačke,
  • poticanje Njemačke međunarodne škole u Zagrebu, posebice osiguravanje sredstava potrebnih za djelatnost škole.

U nastavku Vam na raspolaganju za download stoje Statut i Zahtjev za učlanjenje.

Satzung Aufnahmeantrag