U srijedu 13. studenoga stigle su mandarine za učenice i učenike Njemačke međunarodne škole u Zagrebu, s obzirom na to da naša škola od ove školske godine sudjeluje u projektu Europske unije pod nazivom Školska šema. Godišnji proračun za sve zemlje članice za ovaj EU-program iznosi 250 milijuna eura. Cilj projekta je učenicama i učenicima ponuditi svježe regionalno voće, te na taj način poticati zdrave prehrambene navike kod djece. Pri realizaciji projekta na našoj školi sudjeluju članice AG-Kantine (Irina Luks, Renata Ostojić Jurjević i Blanka Smoljan) kao i gđa. Samardžić Prelog (računovodstvo).

Više informacija o projektu školska šema: https://www.apprrr.hr/skolska-shema-2019-2020/

Ove stranice koriste kolačiće (cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.