Kao što smo najavili u četvrtak smo posjetili Policijsku akademiju. Sva naša očekivanja opet su bila nadmašena. Bili smo jako uzbuđeni kada smo vidjeli gdje i kako žive policajci i koju opremu koriste u svom poslu. Oduševljenje je bilo još veće kada smo promatrali pse tragače u njihovim vježbama, a jednog jako dragog psa smo smjeli i podragati. I šećer na kraju. Djeca, a i odgajatelji smjeli su sjesti na policijski motor i napraviti fotografiju za pamćenje. Radost je bila ogromna. Za djecu Eurocampusa i njihove odgajatelje bio je to ponovno uspješan dan i divan doživljaj za pamćenje.