Poštovane dame i gospodo,

uspijeli smo dogvoriti suradnju s udrugom Gradionica, koja će od 8.1. ponuditi 2 izvannastavne aktivnost robotike.

To je bila Vaša želja, dragi roditelji.

Tečajevi su iz STEM vještina, a temelje se na LEGO Edukaciji, koja uz pomoć LEGO kocaka podučava djecu vještinama 21. stoljeća.

Tečaj WeDo 2.0 predviđen je za djecu od 2. do 4. razreda.

Ovaj tečaj održavat će se srijedom od 13:45 do 15:15.

Tečaj Mehanizmi i strojevi predviđen je za djecu od 5. do 8. razreda.

Ovaj tečaj održavat će se srijedom od 15:30 do 17:00.

Prvi sat održati će se u srijedu 8.01.2020.

Tečajeve će voditi učitelj iz Udruge Gradionica koja ima 5 godina iskustva i preporuku MZO za izvođenje programa.

Tečaj se izvodi na hrvatskom jeziku.

Članarina je 300kn mjesečno, (obvezujuća prijava od siječnja do lipnja 1.800 HRK).

Tečaj će se održavati svake srijede do kraja školske godine osim u dane kada škola ne radi.

U grupe se upisuje najviše 12 polaznika.

Za pohađanje nije potrebno predznanje niti treba nešto dodatno donositi.

Molimo da javite do petka ako ste zainteresirani kako bismo mogli oformiti grupe.

Svi zainteresirani moraju se upisati kao članovi u Udrugu.

Za tu svrhu treba ispuniti upisnicu koju ćemo uručiti učenicima koji su se odlučili pohađati.