Proslava Fašnika

Kao i prethodnih školskih godina, Učeničko vijeće Njemačke međunarodne škole u Zagrebu i ove godine organiziralo je 05.03.2019. proslavu Fašnika za predškolu i niže razrede osnovne škole.

Tijekom ove zabavne proslave, učenice i učenici sudjelovali su na više igara i plesova i pritom s velikom radošću predstavljali svoje kostime. Nakon toga, naš žiri izabrao je najbolje i najkreativnije maske u više kategorija. Zabava je okončana ugodnim druženjem uz veselu glazbu i krafne.

Zahvaljujemo svim učenicama i učenicima na njihovom sudjelovanju i nadamo se da će šarolika karnevalska povorka uveseljavati srca odraslih i djece još dugo nakon same proslave.

Više informacija U redu